Filtry Piaskowe

Zbiornik filtra Swim Tec z zaworem 6-drogowym


Kocioł filtra produkowany jest w trzech różnych wielkościach i przeznaczony jest wyłącznie do basenów prywatnych od 30 do 60 m3 pojemności wody. Są dostarczane również bez pompy z zaworem, jeżeli istnieje konieczność wymiany. Do większych pojemności basenu można podłączać dwa lub więcej filtrów. Dzielona konstrukcja zbiornika pozwala bez problemu wymieniać wkład filtra. Za pomocą zaworu 6-drogowego można regulować wszystkie funkcje pracy filtra. Przestawiając rączkę zaworu możemy wybrać następujące pozycje: filtrowanie, płukanie wsteczne, płukanie powtórne, opróżnienie basenu.

Średnice zbiornika: 400mm,500mm,600mm.

Zbiornik filtra JUPITER z zaworem górnym


Zbiornik filtra wykonany jest z polietylenu jako jeden "odlew". Filtry te nadają się do wszystkich rodzajów wody, z wyjątkiem wody słonej. Prosta konstrukcja gwarantuje pracę przez długie lata. Wymiana piasku co 1-2 lata. Filtry te powinno montować się blisko basenu. Za pomocą zaworu można regulować wszystkie funkcje pracy filtra: filtrowanie, płukanie wsteczne, płukanie powtórne, opróżnianie basenu.

Średnica zbiornika: 360mm,480mm,560mm

Zbiornik filtra KRIPSOL z zaworem 6-drogowym


Zbiornik filtra wykonany jest z poliestru z udziałem wysokogatunkowych żywic i włókna szklanego. Efektem jest duża odporność na ciśnienie i wytrzymałość na chemikalia. Filtry te nadają się także do wody słonej. Konstrukcja filtra zapewnia bezawaryjną pracę przez 15 lat z wyjątkiem wymiany uszczelek gumowych. Średnica górnej pokrywy wynosi 22 cm, co pozwala bez problemu wymieniać wkład filtra. Zalecana jest wymiana piasku co 2-3lata.

Średnice zbiornika: 450mm, 520mm, 640mm, 760mm, 900mm

Zbiornik filtra Caribic Standard z zaworem


Filtr "Caribic" Standard jest filtrem wysokim. Dzięki takim filtrom uzyskuje się idealnie czystą wodę. Zbiornik wykonany jest z poliestru, z dużym udziałem włókna szklanego. Filtry te nadają się do wszystkich rodzajów wody. Zalecana jest wymiana wkładu filtra co 2-3 lata. W filtrze "Caribic" wysokość warstwy piasku wynosi 100cm, dzięki czemu uzyskuje się głębokie filtrowanie. Zaletą jest możliwość użycia warstwy hydroantracytu. Warstwa ta wiąże związki zapachowe. Wyposażenie standardowe - system odbioru wody za pomocą dna kolektorowego zamontowanego fabrycznie, wziernik, otwór do napełnienia, otwór rewizyjny z boku śr. 220 mm, dwa przyłącza zaworu, zawór, korek spustowy opróżnienia zbiornika, odpowietrznik zbiornika.

Średnice zbiornika: 640mm, 760mm, 90mm

Osprzęt