Środki do mycia

Decalcit Filter 1 kg BAYROL


Detergent w proszku do usuwania zanieczyszczeń nieorganicznych i osadów z wapnia w filtrze. Odpowiedni dla filtrów piaskowych i ze złożem diatonicznym. Nie zawiera kwasu solnego. Uwaga! Środek nie nadaje się do czyszczenia aluminium i płytek nieodpornych na kwasy.

Decalcit Super 1, 3, 10L BAYROL


Skoncentrowany detergent w płynie przeznaczony do ogólnego czyszczenia powierzchni ścian i dna basenu. Skutecznie usuwa kamienne osady z wapnia, rdzy i inne zanieczyszczenia.

Bordnet z pompką 1 l


Silnie skoncentrowany detergent o odczynie alkalicznym, przeznaczony głównie do czyszczenia tłustych zabrudzeń folii powstałej przy lustrze wody. Jego skład jest tak opracowany, aby nie powodował zmętnienia wody basenowej. Można go używać przy napełnionym basenie bez szkody dla jakości wody.

Bordnet Gel 10 L


Silnie skoncentrowany detergent w formie żelu. Posada alkaliczny odczyn, dedykowany dla basenów publicznych. Polecany do czyszczenia tłustych zabrudzeń ścian w okolicach linii wody. Jego skład jest tak opracowany, aby nie powodował zmętnienia wody basenowej. Można go używać przy napełnionym basenie bez szkody dla jakości wody.

Adisan 1kg


Szybko i skutecznie usuwa brud, tłuszcz i inne zabrudzenia w basenach. Szczególnie odpowiedni dla basenów poliestrowych lub pokrytych folią.

Randreiniger żel 1kg


Gęsty, silnie zasadowy żel. Szczególnie skuteczny do czyszczenia osadów tłuszczu na poziomie lustra wody oraz w rynnie przelewowej.

Randklar 10 lub 30kg


Nie pieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych, służący do usuwania osadów tłuszczowych i kosmetycznych na linii lustra wody i w rynnie przelewowej.

Flisan 10 lub 30kg


Bardzo silny alkaliczny środek czyszczący zawierający wysokiej jakości detergenty, rozpuszczające tłuszcze i osady z mydła, szamponów, sadzy i kosmetyków.

Chemia basenowa