Metoda Chlorowa

Quick Chlor Tabletki 1,3,5kg RAINBOW


Środek dezynfekcyjny, do niszczenia bakterii w wodzie basenowej. Szybko rozpuszczalny chlor w tabletkach, do natychmiastowego podnoszenia zawartości chloru.

Dawkowanie:

Uderzeniowe: 10 tabletek Quick Chlor na 10 m3 wody

Cotygodniowe: 5 tabletek Quick Chlor na 10 m3 wody

Quick-Chlor Granulat 1,3,5kg RAINBOW


Środek dezynfekcyjny, do niszczenia bakterii w wodzie basenowej. Szybko rozpuszczalny chlor w granulacie, do natychmiastowego podnoszenia zawartości chloru.

Dawkowanie:

Uderzeniowe: 200 g Quick Chlor granulat na 10 m3 wody

Cotygodniowe: 100 g Quick Chlor granulat na 10 m3 wody

MINI Maxi Chlor 1 lub 3,kg RAINBOW


Wolno rozpuszczalne tabletki chloru do usuwania organicznych, mętnych substancji i niszczenia bakterii. Służą przede wszystkim do utrzymywania odpowiedniej zawartości chloru w wodzie

Dawkowanie:

1 tabletka na 3m3 wody po całkowitym rozpuszczeniu poprzedniej

Maxi Chlor 1,3,5kg RAINBOW


Wolno rozpuszczalne tabletki chloru do usuwania organicznych, mętnych substancji i niszczenia bakterii. Służą przede wszystkim do utrzymywania odpowiedniej zawartości chloru w wodzie.

Dawkowanie:

1 tabletka na 30m3 wody po całkowitym rozpuszczeniu poprzedniej

Co 2-3 tygodnie stosować chlorowanie uderzeniowe granulatem.

Chloriklar 1 lub 5kg BAYROL


Dezynfekcyjne tabletki szybko rozpuszczalne. Chloriklar działa natychmiast na bakterie, grzyby i wirusy w wodzie basenowej i rozbija organiczne zmętnienia i zanieczyszczenia. Wolny od wapnia i o neutralnym pH. Chloriklar rozpuszcza się natychmiast i nie zanieczyszcza filtrów.

Dozowanie: 3 tab/10m3

Przy mętnej wodzie: 10 tab/10m3

Przy wystąpieniu alg: 10 tab i 250 ml Desalginu /10m3

Chlorifix 1, 5, 10 kg BAYROL


Dezynfekcyjny granulat szybko rozpuszczalny. Chlorifix działa natychmiast na bakterie, grzyby i wirusy w wodzie basenowej i rozbija organiczne zmętnienia i zanieczyszczenia. Wolny od wapnia i o neutralnym pH. Chlorifix rozpuszcza się natychmiast i nie zanieczyszcza filtrów.

Dozowanie: 50g/10m3

Przy mętnej wodzie: 200g/10m3

Przy wystąpieniu alg: 200g i 250ml Desalginu /10m3

Chlorilong 1, 5, 10kg BAYROL


Duże tabletki do ciągłej dezynfekcji wody. Wolno rozpuszczalne tabletki nie zawierające wapnia są produktem o długotrwałym działaniu bakteriobójczym, przeciw wirusom i grzybom. Środek jest obojętny dla pH wody.

Dozowanie: 1 tab/30m3

ChlorLiquide 35 kg BAYROL


Płynny podchloryn sodu o koncentracji 15% do dezynfekcji wody basenowej przy automatycznym dozowaniu. ChloriLiquide zawiera specjalny stabilizator twardości, który zapobiega odkładaniu się osadów wapnia w miejscu dozowania i na lancach ssących.

Dozowanie: odbywa się automatycznie przez stację uzdatniania

VeriTAb 5,4kg BAYROL


2- fazowa tabletka do szybkiej i długotrwałej dezynfekcji, koagulacji, dezynfekcji i czyszczenia filtra żwirowego. Dolna biała część tabletki działa od 1-2 tygodni przeciwko bakteriom, wirusom i brzybom. Górna niebieska część tabletki rozpływa się w ok. 10 min. i transportowana jest do wody poprzez filtr jednocześnie go dezynfekując. Druga część chloru zawarta w niebieskiej tabletce zawiera duże wolno rozpuszczające granulki, które osiadają na powierzchni złoża w filtrze i oddziałuje tam ok. 30-60 min. czyszcząc i dezynfekując złoże. Zalecane do filtrów żwirowych. VariTab 5,4 kg - 18 tabletek 300 g.

Dozowanie: 1 tab/35m3 co 10 dni

MultiLong 4kg


Multilong 4KG - Środek chlorowy do kompleksowej pielęgnacji wody basenowej. Opakowanie składa się z 4 plastikowych pojemników, zawierających gotowy zestaw aktywnych substancji chemicznych, które zapewniają skuteczną dezynfekcję, zwalczanie glonów, koagulację i stabilizację twardości wody.

Dozowanie: Jeden pojemnik z tabletkami jest przeznaczony do uzdatniania wody w basenie o objętości około 50 m³ przez okres do 14 dni.

Chemia basenowa