Basen kryty

Idealne wyjście dla tych, którzy cenią sobie wodne atrakcje bez opuszczania domowego zacisza.

Niewątpliwie kluczową zaletą tego rozwiązania jest uniezależnienie się od pory roku i warunków pogodowych. Basen kryty świetnie sprawdza się zarówno jako miejsce relaksu, jak i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Basen odkryty

Nie ma lepszego sposobu na uczynienie ogrodu miejscem niezapomnianych wakacyjnych wrażeń. Na pozór to rozwiązanie sprawdza się jedynie w ciepłe, słoneczne dni - nic bardziej mylnego! W naszej ofercie znajduje się wiele rozwiązań mających sprawić, by odkryty basen służył jak najwięcej dni w roku, m.in. zadaszenia, przykrycia, systemy ogrzewania wody oraz systemy oświetlenia.

W połączeniu z jacuzzi, a nawet sztucznymi falami, basen odkryty to świetne miejsce nie tylko dla spotkań towarzyskich, lecz także dla relaksującego weekendu w gronie rodziny.

Idealnym dopełnieniem do krytego basenu jest sauna oraz panel z hydromasażem

Technologia

Przy instalacji każdego zbiornika istnieje wybór pomiędzy manualnym a automatycznym systemem uzdatniania wody. Pobór wody odbywa się przy zastosowaniu skimmerów, bądź rynny przelewowej. Jeżeli te terminy nic Państwu nie mówią, proszę się nie obawiać- jesteśmy też po to, by posłużyć fachową radą na każdym etapie budowy.


Oferta